AKTUALNE OFERTY PRACY

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszą firmą. Odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy aktualnych informacji o naszych produktach.

Miejsce pracy: Przerąb

Obowiązki:

  • Sprzedaż maszyn rolniczych,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru maszyn,
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • Samodzielne poszerzenie bazy Klientów,
  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i stałymi Klientami,
  • Monitorowanie sprzedaży wśród pozyskanych Klientów,
  • Realizacja celów i planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość jeżyka niemieckiego lub francuskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość budowy i zasad działania maszyn rolniczych,
  • Znajomość branży ( bądź duża chęć poznania i nabycia wiedzy),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych zasad oraz nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • ciekawą pracę i dynamiczny rozwój wraz z rozwojem firmy,
  • możliwość zdobycia nowych specjalistycznych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych.

Obowiązki:

  • obsługa i wdrożenie systemu ERP
  • współplanowanie produkcji i wprowadzanie zleceń produkcyjnych
  • planowanie ciągłości produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców
  • planowanie i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami
  • sporządznie raportów wydajnościowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielność , sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • znajomość programów: AUTOCAD, INVENTOR będzie dodatkowycm atutem
  • samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
  • samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

KATALOG NASZYCH PRODUKTÓW
Pobierz